Huawei Watch GT 2: всі характеристики

Технологічний гігант Huawei сьогодні представив топові смартфони Mate 30 і Mate 30 Pro і розумний годинник Watch GT 2. На відміну від свого попередника, годинник буде доступний у двох розмірах. Також тепер через годинник можна приймати вхідні дзвінки і зберігати музику.

Годинник Watch GT 2 буде випускатися в двох розмірах: 42 мм і 46 мм. Версія з меншою діагоналлю отримала дисплей з роздільною здатністю 390×390 пікселів, а більша версія отримала екран з роздільною здатністю 454×454. Причому більша модель дуже схожа на попередню версію годинника, а менша має більш мінімалістичний дизйн з круглим корпусом і зігнутим 3D-склом над дисплеєм.

В годиннику є дві кнопки для навігації по інтерфейсу і оптичний датчик серцевого ритму на задній стороні. В обох версіях встановлений новий процесор Kirin A1, розроблений спеціально для носимої електроніки. Це перший в світі чіп з підтримкою Bluetooth 5.1 і Bluetooth 5.1 LE.

Завдяки використанню власного чіпсета HUAWEI вдалося домогтися двотижневої автономності в 46-мм версії, в той час як 42-мм варіант працює без підзарядки один тиждень.

HUAWEI Watch GT 2 дозволяє не тільки управляти відтворенням музики на смартфоні, але також завантажувати до 500 треків безпосередньо на сам годинник. Крім того, гаджет дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, а завдяки новій версії Bluetooth під час розмови можна відходити від смартфона на відстань до 150 метрів. Годинник також підтримує відстеження 15 видів спорту, вимірювання рівня стресу, якість сну і серцевого ритму. Важливо також відзначити наявність модуля GPS для визначення місця розташування. HUAWEI Watch GT 2 надійдуть у продаж в жовтні за ціною €229 за меншу версію і €249 – за велику.

Джерело 4pda.ru

Не пропустіть