Huawei стане основним постачальником обладнання 5G в Європі

Незважаючи на проблеми, китайська компанія продовжує розробляти і впроваджувати нові технології мобільного зв'язку

Останні кілька місяців компанія переживала досить важкі часи, оскільки була включена в «чорний список» США, що фактично забороняло американським фірмам вести будь-які справи з китайським гігантом. Попри активну боротьбу з труднощами, пов’язаними з заборонами уряду, компанії все ж вдалося здивувати багатьох. У той час, коли США намагаються переконати своїх союзників перешкоджати розвитку інфраструктури Huawei, компанія оприлюднила кількість контрактів на 5G.

Член правління і старший віце-президент компанії Кетрін Чен підтвердила, що Huawei підписала понад 50 комерційних контрактів на технологію 5G по всьому світу, 28 з яких — з країнами Європи. Це відповідає заявам компанії, опублікованим раніше. Кілька тижнів тому компанія стверджувала, що більш ніж половину комерційних контрактів укладено з європейськими операторами зв’язку, а решта — з американськими, такими як Verizon Wireless.

Як повідомляє портал Gizmochina, з березня цього року Huawei активно зареєструвала ще 10 клієнтів по всьому світу для розгортання мережі 5G. Повідомляється також, що технології китайської компанії на 20% енергоефективніші, ніж у конкурентів.

На початку цього місяця Монако стало першою країною в Європі, яка запустила мережу 5G на основі технології, що поставляється китайською компанією Huawei. Першою африканською країною з підтримкою мереж нового покоління планується зробити Марокко — ймовірно, технологія буде запущена за підтримки місцевого оператора Inwi, який ще в березні заявив про свою готовність співпрацювати.

В якості серйозної допомоги китайському телекомунікаційному гіганту парламентський комітет Великобританії недавно прийшов до висновку про відсутність технічних підстав для заборони продуктів і послуг Huawei. За словами представників комітету, заборона компанії на розгортання 5G-мереж не допоможе зупинити вплив Китаю, а щоб позбутися «загрози», потрібно було б позбутися від кожної китайської корпорації, що неможливо.

Нещодавно також повідомлялося, що в американському підрозділі Huawei почалися масові звільнення. За повідомленнями інсайдерів, скорочення вже торкнулися близько 70% співробітників дослідницького центру компанії, що базується в США. Всього в її американських лабораторіях працює близько 900 співробітників, з них було звільнено не менше 600.


Не пропустіть