Huawei пропонує можливість виграти флагман P30 Pro за допомогу в тестуванні

Продовжуючи свою працю над сервісами та альтернативними додатками Google, компанія Huawei розпочала пошук добровольців, котрі будуть готові до початку тестування нового сервісу – Huawei Assistant.

Додаток вже доступний для завантаження. Необхідним лише є смартфон компанії Huawui або Honor, з оболонкою EMUI 9.1 та вище.

Але, за допомогою компанія звернулася не з пустими руками, щоб заохотити користувачів – щотижня Huawei буде розігрувати флагман

P30 Pro.

Варто відмітити, щоб взяти участь в розіграші, необхідно завжди ділитися своїми враженнями від нового додатку на форумі та в соцмережах. Відгуки можна залишати англійською, польською, іспанською, італійською, німецькою або французькою мовами.

Тепер щодо Huawei Assistant. Цей додаток пропонує  глобальний пошук, миттєвий доступ до своїх улюблених ярликів у верхній частині помічника, SmartCare з контекстними картками (календар, погода, пропущені дзвінки, використання телефону і споживання даних), а також новинну стрічку Huawei Newsfeed з матеріалами на різних мовах від провідних інформаційних агентств і провайдерів.

Джерело Huaweimobileservices

Не пропустіть