Huawei показала Honor Band 5 – відповідь на Xiaomi Mi Band 4

Офіційного анонсу ще не було, але браслет вже доступний для передзамовлення.

23 липня компанія Huawei проведе презентацію безрамкового смартфона Honor 9X. Разом з ним анонсують і браслет Honor Band 5, який спробує скласти конкуренцію Xiaomi Mi Band 4.

Не чекаючи анонса, виробник вже продемонстрував зовнішній вигляд аксесуара на промо-рендерах. Він присвячений старту передзамовлень в Китаї.

Ці зображення підтверджує, що Honor Band 5 буде схожим на попередника, який свого часу став непоганою альтернативою Mi Band 3. Новинка отримає трохи вигнутий кольоровий екран, круглу кнопку управління і силіконовий ремінець з класичною пряжкою.

Слідом за стартом попередніх замовлень в Китаї заявки почав приймати німецький Amazon, який розкрив куди більше подробиць про пристрій. Зокрема, на сайті магазину згадується безліч функцій для відстеження фізичної активності, плавання і різного роду тренувань.

За збір даних буде відповідати новий 6-осьовий датчик. Вивід повідомлень і нагадувань зі смартфона також підтримується. Головною ж функціональною особливістю браслета може стати можливість вимірювання рівня насичення крові киснем. Це дозволить попереджати про ризик запаморочення, проблеми з диханням і інші наслідки, які можуть бути дуже небезпечні при наявності ряду захворювань.

Все це доповнив магазин Gearbest, по даним якого браслет Honor Band 5 отримає абсолютно новий екран AMOLED Phantom Color Touch. Він буде відрізнятися «фотографічною» якістю зображення.

Якщо вірити Amazon, то Європі гаджет буде коштувати 60 євро. У Китаї ж цінник може виявитися куди скромнішим – на рівні 200 юанів (≈30 доларів). Така цифра дозволила б на рівних конкурувати з Xiaomi. Більше подробиць отримаємо – 23 липня.


Не пропустіть