Huawei P60 отримає дуже дивну SoC з застарілим техпроцесом

У Мережі почали з’являтися перші дані про майбутній флагманський смартфон Huawei P60, точніше, про його платформу. Так, згідно з інсайдерськими даними, нова модель отримає чіпсет Kirin 9100, що буде виготовлятися за 14-нанометровим техпроцесом. Нагадаємо, Kirin 9000 виготовлений за 5-нанометровим техпроцесом, а останній Snapdragon 8 Plus Gen 1 – за 4-нанометровим.

Нагадаємо, що Huawei зараз під санкціями США, тому не може замовляти виробництво сучасних чіпсетів з підтримкою 5G у TSMC чи Samsung. При цьому у Huawei є можливість використання платформ Qualcomm з 4G, що вона активно використовує.

Що цікаво, інсайдер стверджує, що в плані продуктивності новий чіпсет буде на рівні з 5-нанометровими чіпсетами. Поки невідомо, яким чином цього вдасться досягти, але очікується, що чіпсет буде використовувати нову трикластерну компоновку. Варто зазначити, що важко уявити створення чіпсета з сучасним CPU та GPU з належним рівнем продуктивності та енергоспоживання, при використанні застарілого техпроцесу.

Джерело HuaweiCentral

Не пропустіть