Huawei P30 Pro претендує на звання кращого камерофона

Компанія Huawei продовжує підігрівати інтерес публіки до свого нового флагману P30 Pro, прем’єра якого відбудеться 26 березня в Парижі.

Так, на сайті китайського виробника була, можливо випадково, була опублікована інформація про характеристики майбутнього гаджета, яка, однак, майже відразу ж була видалена. Проте, по Мережі встигли поширитися скріншоти, зроблені користувачами.

Згідно з витоку, основна камера смартфона складається з чотирьох модулів, має 10-кратний зум, надширококутний об’єктив і ToF-датчик. Крім того, згадувалося, що слабке освітлення не стоятиме на заваді для високої якості знімків. Все це разом потенційно може дозволити інженерам Huawei знову підняти якість мобільного фото- і відеозйомки на абсолютно новий рівень.

Крім цього, в Youtube був опублікований відеоролик, знятий блогером Паркером Уолбеком. У ньому він розповідає про смартфон, реліз якого ще не відбувся. Незважаючи на те, що назва гаджета прямо не повідомляється, деякі деталі опосередковано вказують на те, що це саме Huawei P30 Pro.


Не пропустіть