Huawei NLE-AL00 розсекретили до презентації

Флагман отримає 8 ГБ оперативної памяті

Презентація нових флагманських смартфонів серії Mate запланована компанією Huawei на 19 вересня. Та сьогодні в бенчмарку Geekbench засвітився тестовий апарат з кодовим ім’ям NLE-AL00.

На даний момент невідомо, під якою назвою цей пристрій вийде на ринок, але він цілком може бути одним з нових смартфонів серії Mate. В процесі тестування використовувалася версія апарату NLE-AL00 з флагманським чіпом Kirin 990 і 8 Гбайт оперативної пам’яті.

У одноядерному режимі пристрій набрав 3842 бали, а при тестуванні в багатоядерному режимі цей показник виріс до позначки в 11 644 бали. Як програмна платформа була задіяна мобільна ОС Android 10.

Що стосується чіпа Kirin 990, то ця однокристальна система проводиться відповідно до поліпшеного 7-нанометрового техпроцесу із застосуванням EUV-літографії.

В наявності вісім процесорних ядер: 4 ядра Cortex-A76 і 4 ядра Cortex-A55. Конфігурація доповнюється графічним процесором Mali-G76.

У порівнянні з чіпом Snapdragon 855 однокристальна система Huawei має на 6% більшу графічну продуктивність, але при цьому споживає на 20% менше енергії. Варто відзначити, що Kirin 990 є першим в світі процесором для смартфонів із вбудованим 5G-модемом, який забезпечує швидкість при завантаженні до 2,3 Гбіт/с, а при віддачі даних – 1,25 Гбіт/с.

Перші смартфони Huawei, апаратної основою для яких стане Kirin 990, будуть представлені вже через кілька днів.

Джерело 3dnews

Не пропустіть