Huawei буде використовувати свої патенти 5G, щоб заробляти гроші на інших компаніях

До кінця 2021 року компанія може заробити на ліцензійних зборах до 1,3 мільярда доларів.

Компанія Huawei, яка все більше закривається від міжнародних ринків телефонів та інфраструктури, планує агресивніше монетизувати свій патентний портфель. Компанія заявила, що буде стягувати з таких виробників телефонів, як Apple, «розумну» ліцензійну плату в розмірі $2,50 за пристрій, у виробництві якого використовувалися її патенти на 5G.

Це менше, ніж у конкурентів: Nokia бере €3 ($ 3,58) за пристрій, Ericsson — від $2,5 до $5, відзначає CNBC. Qualcomm бере з кожного пристрою Apple по $7,5, відзначає Bloomberg.

За оцінками Huawei, ця стратегія допоможе їй отримати додатковий дохід в розмірі $1,3 мільярда в період з 2019 по кінець 2021 року.

За даними CNBC, 18,3% сімейств патентів Huawei на 5G підпадають під категорію Standard Essential Patent. Як випливає з назви, вони мають вирішальне значення для стандартів бездротових мереж, таких як 5G і LTE. У багатьох випадках виробники телефонів не можуть створити телефон з доступом до цих мереж без ліцензування деяких з цих патентів. І так вийшло, що у Huawei найбільший портфель SEP, пов’язаних з 5G, з усіх компаній в світі.

Джерело engadget

Не пропустіть