Honor V30 побудують на найшвидшому процесорі Kirin

Китайський технологічний гігант показав нам свій новий чіпсет з підтримкою мереж п'ятого покоління, і ми можемо побачити його в смартфонах вже зовсім скоро

Кілька днів тому в рамках IFA 2019 компанія Huawei представила офіційну версію свого нового процесора Kirin 990. Цей чіп вже назвали одним з найскладніших, оскільки він оснащений більш ніж 10 мільярдами транзисторів.

Kirin 990 отримав вісім ядер, чотири з яких – це Cortex A76, що працюють на частоті 2,86 і 2,36 ГГц. Решта – це Cortex A55 з частотою 1,95 ГГц.

Виробник заявляє, що новий Kirin на 10% швидший і на 35% енергоефективніший за Snapdragon 855. Крім цього, у чіпсета реалізована вбудована підтримка 5G. Багато хто думав, що першим новинку отримає прийдешній Huawei Mate 30, і компанія навіть сама підтверджувала це, однак з’явилася більш цікава інформація.

Здається, першим смартфоном Huawei, який працює на KIRIN 990 з підтримкою 5G, стане Honor V30 (в Китаї він буде називатися Honor Vera 30). Нам поки нічого не відомо про інші характеристики смартфона. Очікується, що компанія представить його в грудні, а значить, нас чекає кілька місяців витоків і інсайдерських заяв.

Крім цього, на берлінській виставці свій 5G-процесор представила і компанія Samsung. Виробник повідомляє, що їх новий однокристальний чіп Exynos 980 буде не тільки займати менше місця в смартфонах, але і зможе обробляти великі зображення, розміром до 108 Мп. Процесор буде проводитися по 8 нанометровим техпроцесом, отримає два високопродуктивних ядра Cortex-A77 з частотою 2,2 ГГц і чотири економічних Cortex-A55 на 1,8 ГГц.


Не пропустіть