Honor Magic V2 пройшов тест автономності: які результати він показав

Експерти з порталу GSMArena провели повне тестування Honor Magic V2, важливою частиною якого є цикл випробувань на витривалість акумулятора. Далі розповімо, які результати показав цей оригінальний пристрій.

Складаний флагман оснащений акумулятором нового типу, кремній-вуглецевим, ємністю 5 000 мАг. Це вражаюча кількість, враховуючи, що вона поміщається всередині найтоншого у світі складаного пристрою книжкового типу (9,9 мм) і одного з найлегших – 231 г.

Це все про джерело живлення, але нам важливо оцінити енергоспоживання. Телефон працює на базі Snapdragon 8 Gen 2 – це розробка середини 2023 року, і, мабуть, саме тут це найбільш помітно. Також є пара OLED-дисплеїв LTPO – 6,43-дюймовий (1060 x 2376 пікселів) дисплей на кришці та 7,92-дюймовий (2156 x 2344 пікселів) дисплей, що складається.

Зосередимося на великому складаному дисплеї, оскільки саме на ньому відбувається найбільше дійства. Magic V2 перевершує своїх складних опонентів за місткістю, проте ефективність залишає бажати кращого. Ігри – це єдина сфера, де телефон виділяється, і навіть тут він може зрівнятися лише з Galaxy Z Fold.

В інших категоріях V2 програє, причому з досить великим відривом. Magic V2 отримує не надто надихаючий результат в активному використанні, який на годину-півтори не дотягує до свого головного конкурента.

Перейдемо до дисплея на кришці, час роботи в режимі розмови, звичайно ж, такий самий, оскільки ми проводили тест з вимкненим екраном. Показники роботи в інтернеті та перегляду відео зростають на 36% і 37% відповідно, а час роботи в іграх збільшується на 19%.

У цьому сценарії Magic V2 знаходиться між Galaxy Z Fold5 і OnePlus Open, що є виграшним, враховуючи, що він має найбільший зовнішній екран з трьох. Проте, показник активного використання становить 13:29 і трохи не дотягує до традиційних телефонів.

В Європі Honor Magic V2 доступний в єдиній конфігурації – 16/512 ГБ, яка продається за ціною 2 000 євро/ 1 700 фунтів стерлінгів. Існує також модель Honor Magic V2 RSR, яка є результатом партнерства з Porsche Design. Він має такий самий акумулятор та інші ключові компоненти, тому очікується, що час автономної роботи від RSR буде ідентичним.

Джерело GSMArena

Не пропустіть