HONOR анонсувала унікальний телевізор з трьома чіпсетами

Телевізор остастять передовими технологіями і штучним інтелектом

На виставці IFA 2019 компанія HONOR, яка в основному виробляє смартфони, представила телевізор Vision. Він оснащений останніми технологічними розробками компанії Huawei. Зокрема, камерою з підтримкою штучного внтелекту, потужним Wi-Fi чіпсетом, процесором Honghu 818.

HONOR Vision також є першим в світі пристроєм з інтелектуальним екраном, який оснащено власною розробкою Huawei HarmonyOS.

«HONOR Vision покликаний змінити досвід використання пристроїв в цій категорії. HONOR Vision буде відігравати важливу роль в концепції пристроїв для будинку. Це не тільки домашній розважальний центр, а й центр обміну інформацією, а також взаємодії з декількома пристроями одночасно », – сказав Джордж Чжао, президент HONOR.

Перший в світі телевізор категорії Smart Screen з власною ОС від Huawei HarmonyOS

HarmonyOS, нова операційна система на основі мікроядра, призначена для забезпечення взаємодії на всіх пристроях і в різних призначених для користувача сценаріях. HarmonyOS буде оптимізована і поступово адаптована для інтелектуальних пристроїв бренду, включаючи розумні годинник, інтелектуальні екрани, автомобільні системи та інтелектуальні колонки.

HarmonyOS буде випущена в якості платформи з відкритим вихідним кодом по всьому світу. Три чіпсети: Honghu 818, AI Camera NPU і Wi-Fi HONOR Vision використовують останні технології для кращого користувацького досвіду.

Процесор Honghu 818: Honghu 818 оснащений передовою технологією обробки зображень. Вона включають MEMC (оцінку руху і компенсацію руху), HDR, суперроздільну здатність (Super Resolution – SR), шумозаглушення (NR), динамічне поліпшення контрастності (DCI), автоматичне керування кольором (ACM) і локальне затемнення (LD).

Honghu 818 покращує і оптимізує роздільну здатність зображення, контрастність і перенесення кольорів за допомогою декількох алгоритмів. Восьмиядерний процесор може обробляти важкі зображення на великих екранах і одночасно виконувати кілька завдань.

MEMC також обробляє зображення з високою роздільною здатністю і дає чудову якість звуку. Кращий в галузі коефіцієнт пропускної здатності перевершує показники інших виробників в середньому на 50%.

AI Camera NPU: телевізор оснащений висувною розумної AI камерою, яка працює на основі HiSilicon Hi3516DV300 NPU. Процесор розпізнає обличчя, рухи і положення тіла. Камера вбудована в корпус телевізору і легко «ховається» всередину, коли її не використовують.

Wi-Fi чіпсет: HONOR Vision отримав флагманський Wi-Fi чіпсет HiSilicon Hi1103 з пропускною спроможністю каналу 160MHz і завантаженням до 1.7Gbps.

Технологія працює в 1.7 разів швидше, ніж в середньому в індустрії. Телевізор також підтримує два стандарти роботи Wi-Fi – 2.4G (підсилює сигнал) і 5GHz (підвищує швидкість роботи).

HONOR Vision: трансформуючи майбутнє

HONOR Vision буде відігравати важливу роль в концепції розумного будинку HONOR. Він є одночасно інформаційним центром, центром управління і взаємодії з різними пристроями. HONOR Vision підтримує функцію Family Note Function, яка дозволяє передати 600 мільйонів зображень між телефоном і телевізором всього за 20 секунд, що в 100 разів швидше, ніж по Bluetooth.

Huawei і HONOR також розвивають HiLink, відкриту еко-систему для розумного будинку. До неї увійдуть інші виробники розумних пристроїв.

Обмін даними

HONOR Vision отримав функцію HONOR Magic-link, вона дає можливість користувачам шукати програми, змінювати налаштування, синхронізувати дані на своєму смартфоні або планшеті. За допомогою цієї функції користувачі можуть підключитися і передати зображення зі смартфона на екран без завантаження додаткових додатків. Функція працює за допомогою NFC.

Дизайн

Обидві версії HONOR Vision отримали 55-дюймовий 4K HDR дисплей. Завдяки практично повній відсутності рамок і концепції Full-View дизайн, екран займає 94% поверхні передньої панелі. Товщина металевої рамки становить 6.9 мм. Телевізор також пройшов сертифікацію TÜV Rheinland і отримав підтримку режиму комфорту для очей Eye Comfort Mode.

Серія HONOR Vision включає дві версії продуктів: 2GB + 16GB (стандарт) і 2GB + 32GB PRO.


Не пропустіть