Honda дебютує на CES 2024 з новою глобальною серією електромобілів Honda Zero

Honda представила свою нову серію електромобілів, Honda Zero, під час виставки CES 2024. Перші седани Saloon з’являться на дорогах Північної Америки в 2026 році. Крім того, компанія представила концепт мінівена Space-Hub.

На відміну від великих електричних вантажівок, що домінують на ринку, Honda вдається до легкої конструкції. Автомобілі серії Honda Zero EV базуються на “тонкій” архітектурі з низькою підлогою, що підкреслює аеродинаміку. “Тонкий, легкий та мудрий” – це ключові принципи нової серії.

Honda Saloon: седан з характером

Седан Honda Saloon вражає своєю обтічною формою фастбека та унікальним дизайном фар. Він залишає враження спортивного автомобіля, схожого на гоночний болід “Формули-1”.

Honda Space-Hub: Майбутній Мінівен

Концепт Space-Hub виглядає як мінівен з мінімальними звисами та вражає величезним панорамним люком на даху. Салон обладнаний двома диванами навпроти, що робить його ідеальним для трансферів. Однак відсутність заднього скла вимагатиме від водіїв покладатися на камери для перегляду назад.

На жаль, поки немає технічних деталей щодо нових моделей, але Honda наголошує, що майбутні електромобілі будуть частково або повністю автономними. Замовлення на перші моделі Honda Zero буде можливо здійснити вже найближчими роками.

Також, варто відзначити, що на CES 2024 Honda та Sony представили концепт електромобіля Afeela, вихід якого також заплановано на 2026 рік. Наразі невідомо, чи пов’язані Afeela та серія Honda Zero.

Джерело The Verge

Не пропустіть