HMD Global відродить телефон-розкладачку Nokia 2720

Nokia повернулася. Це вже не новина, а даність. Понад два роки HMD Global намагається повернути колишню велич фінської марки. Сімейство сучасних мобільних пристроїв Nokia поповнили як сучасні флагмани, так і телефони за мотивами легендарних моделей.

Попри існування повноцінного портфоліо смартфонів, HMD Global все ще не може відмовитися від практики тиснути на ностальгічні нотки і на IFA 2019, можливо, може показати результат реінкарнації Nokia 2720.

У травні цього року у цієї моделі був ювілей — десять років з моменту виходу на ринок. Це була класична для того часу кнопкова розкладачка, що володіє підвищеною живучістю від одного заряду акумулятора ємністю 860 мАг. Його вистачало на 5 годин роботи в режимі розмов і 18 днів життя в режимі очікування.

Чи буде сиквел Nokia 2720 повторювати форм-фактор попередника, точної інформації немає. Джерело лише вказує на те, що мобільний телефон отримає підтримку 4G і двох сімок, а його анонс відбудеться вже скоро. Продавати Nokia 2720 (2019) будуть за ціною 100 євро.


Не пропустіть