Характеристики Surface Laptop 3 вже злили в мережу

Microsoft готує цілий розсип варіантів Surface Laptop 3 різної модифікації від 999 до 2 399 доларів

Презентація нових гаджетів і програм від Microsoft буде проведена 2 жовтня. Зокрема, йдеться про наступне покоління ноутбуків Surface.

Наприклад, буде представлена 15-дюймова версія Surface Laptop 3, заснована на основі процесора AMD. Спеціалісти кажуть, що використання процесору AMD зробить ноутбук більш доступним для користувачів.

Ресурс WinFuture повідомляє, що в Microsoft покажуть одразу шість варіацій 15-дюймового Surface Laptop 3.

Передбачається, що базова модель отримає процесор Ryzen 5 3550U і 8 ГБ оперативної пам’яті. Її вартість складе 999 доларів. Очікується ще один варіант базового Surface Laptop 3 з процесором Ryzen 7 3750U і 8 ГБ оперативної пам’яті. Його ціна буде 1 099 доларів.

Моделі ноутбука з шестиядерними процесорами надійдуть у продаж в двох конфігураціях. У максимальній комплектації Surface Laptop 3 отримає 12 ГБ ОЗУ. Ціна також буде залежати від використаного процесора і обсягу твердотільного диска і складе 1 399 і 1 599 доларів. Але це ще не все.

Вартість 15-дюймового Surface Laptop 3 може досягати 2 399 доларів. За цю ціну Microsoft хоче запропонувати покупцям версію ноутбука з восьмиядерним процесором і 16 ГБ оперативної пам’яті. Варіант з такою ж апаратною базою, але з меншим SSD-накопичувачем обійдеться в 1 999 доларів. Така різноманітність модифікацій свідчить про те, що компанія Microsoft хоче залучити на свій бік якомога більше користувачів, яким необхідний 15-дюймовий ноутбук.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть