Гроші в Play Store повертатимуть не так швидко

Тепер рішення про те, чи поверне Google гроші за покупку в магазині додатків, буде прийматися протягом 4 робочих днів

Компанія Google по-тихому змінила політику повернення грошових коштів за покупки в Play Store не на користь споживачів. На відповідній сторінці в довідці Google сказано, що рішення про повернення платежів може зайняти до чотирьох робочих днів. У попередньому формулюванні йшлося про те, що користувачі, як правило, будуть повідомлені про рішення протягом 15 хвилин після запиту. Як показувала практика, відповідь завжди приходила дуже швидко, але не пізніше того ж дня.

Тепер рішення про статус повернення займе набагато більше часу. Скасувавши покупку, наприклад, у вівторок, ви будете чекати до наступного понеділка, при цьому результат може виявитися не на вашу користь. Зверніть увагу, що це не впливає на проміжок часу, протягом якого ви відкидаєте транзакцію в Google Play – це як і раніше має бути не більше 48 годин. Зміни в правилах також не стосуються термінів повернення платежів, які, як і раніше, залежать від способу оплати. Більш детальну інформацію про це можна дізнатися в довідці. Такі зміни можуть бути пов’язані з тим, що Google отримує велику кількість запитів на миттєве повернення, коли користувачі роблять спонтанні покупки і протягом 15 хвилин їх скасовують.

Можливо, в такому випадку вони тепер подумають, чи варто купувати той чи інший контент в Google Play. Як би там не було, візьміть собі на замітку.


Не пропустіть