Графік запуску всіх M4 MacBook, iMac, Mac Studio розкрито: ось коли вони запустяться

Apple готується до масштабного оновлення лінійки Mac наприкінці цього року, представивши чіпи серії M4.

Марк Гурман з Bloomberg, відомий за точними витоками інформації про Apple, у своєму останньому інформаційному бюлетені Power On розкрив детальну дорожню карту для майбутніх Mac M4, яка охоплює період з кінця 2024 до другої половини 2025 року.

За словами Гурмана, очікується, що перша хвиля Mac M4 з’явиться приблизно в кінці 2024 року. Початкове оновлення торкнеться двох популярних моделей: 14-дюймового MacBook Pro та 24-дюймового iMac.

Після першої хвилі Apple представить моделі вищого класу протягом решти 2024 року та на початку 2025 року.

Сюди входять нові ітерації 14-дюймового та 16-дюймового MacBook Pro, які будуть оснащені потужнішими чіпами M4 Pro та M4 Max.

Mac mini також отримає оновлення з конфігураціями M4 і M4 Pro приблизно в той самий час.

Очікується, що до весни 2025 року оновлення досягне лінійки MacBook Air. Гурман зазначає, що в цей час ми можемо очікувати абсолютно нові 13-дюймові та 15-дюймові моделі MacBook Air, оснащені чіпом M4.

Крім того, професійний сегмент настільних комп’ютерів отримає оновлення M4 пізніше в цьому циклі. Очікується, що Mac Studio отримає версію з висококласним чипом M4 десь у середині 2025 року.

Нарешті, потужний Mac Pro, призначений для професіоналів з екстремальними вимогами до обробки даних, планується оновити до чіпа M4 Ultra у другій половині 2025 року.

Цікаво, що Гурман зазначає, що Apple провела внутрішнє тестування чіпа M3 Ultra, але каже, що “майже впевнена, що принаймні деякі настільні комп’ютери Apple високого класу” не перейдуть на чіпи серії M3.

Основний висновок зі звіту Гурмана полягає в тому, що Apple надає пріоритет штучному інтелекту (ШІ) в серії чіпів M4. Однак деталі цього фокусу тримаються в таємниці.

Джерело MacRumors

Не пропустіть