Гра Hades від розробників Bastion втратить статус ексклюзиву Epic Games Store і відправиться в Steam

Ізометричний рольовий екшен Hades від студії Supergiant Games, яка випустила такі хіти, як Pyre, Bastion і Transistor, з’явиться в Early Access 10 грудня.

У Hades гравцям доведеться узяти на себе роль сина Аїда, грецького бога підземного світу і допомогти втекти йому з володінь батька. На шляху до заповітної мети зустрінеться безліч хворобливих перешкод. Студія Supergiant Games описує Аїда як «шахрая і обманщика», а це означає, що герой буде наказаний смертю за найменшу помилку, тому доведеться як слід вивчити бойову механіку і дизайн рівнів. У міру проходження ви зустрінете міфологічних героїв, в тому числі Ахілла і безліч богів Олімпу.

У минулому році Hades стала одним з перших ексклюзивів в Epic Games Store. З того часу магазин ігор від розробників Fortnite намагається роздобути на свої прилавки найкрутіші релізи в ексклюзивному форматі, нехай навіть і тимчасово. Крім цього епіки залучають нових користувачів щотижневими роздачами безкоштовних ігор. З моменту виходу Hades студія Supergiant Games випустила шість DLC, додавши нові рівні і зброю.


Не пропустіть