Гра Джуманджі вийде на ПК

Sony Pictures сподівається зіграти на популярності кінокартини, щоб підкорити серця комп'ютерних та консольних геймерів

Розробник і видавець відеоігор Bandai Namco Entertainment Europe, а також ігрові студії Outright Games і Funsolve об’єдналися з Sony Pictures для створення гри по кінофраншизі Джуманджі. Прийдешня новинка отримала назву Jumanji: The Video Game.

Гравцеві належить узяти на себе управління над одним з чотирьох дослідників: доктором Смолдером Брейвстоуном, Рубі Раундхаусом, Франкліном Фінбара або професором Шеллі Оберон. На даний момент відомо, що в грі належить шукати різні дорогоцінні предмети в повному екзотичних тварин і небезпечних ворогів світі «Джуманджі», врятувати його від знищення і за традицією відшукати шлях додому.

Також заявлена ​​можливість об’єднатися з трьома іншими гравцями через інтернет або в режимі розділеного екрану. Розробники обіцяють зберегти гумор з перезавантаженої кінофраншизи.

Перший фільм «Джуманджі» вийшов в далекому 1995 році. Головну роль в ньому виконав актор Робін Вільямс. Тоді в світовому прокаті кінокартина зібрала більше 262 мільйонів доларів. У 2017 році Дуейн Джонсон, Кевін Харт, Карен Гіллан і Джек Блек успішно перезавантажили франшизу з фільмом «Джуманджі: Поклик джунглів», в якому чарівну настільну гру замінили оригінальним картриджем для відеоігор на догоду сучасності.

Новий фільм став успішним для Sony Pictures і заробив більше 962 мільйонів доларів по всьому світу. Варто також відзначити, що раніше вже виходила відеогра, заснована на оригінальному фільмі, – вона була випущена для консолі PlayStation 2 в 2006 році.

Jumanji: The Video Game розробляється на движку Unreal Engine 4. Реліз призначено на 15 листопада. Гра вийде на ПК, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch.


Не пропустіть