Google запустив сервіс з доставки замовлень дронами

Компанія Wing, що належить іменитому інтернет-гігантові Google, на території Австралії запустила сервіс, що дозволяє доставляти клієнтам за допомогою дронів різні товари. Стало відомо про те, що на діяльність подібних польотів малих літальних апаратів було отримано дозвіл від місцевої влади, але цьому передували роботи по тестуванню, що тривали 6 місяців.

На перших етапах цю послугу будуть здійснювати тільки в приміській зоні міста Канберра, а в майбутньому можливе розширення географії використання сервісу. За допомогою дронів будуть доставляти різні товари, в тому числі медикаменти, продукти харчування. Основною перевагою даного сервісу є оперативність, так як дрони здатні за 8-10 хвилин доставити необхідний товар до будь-якого замовника.

Під час випробувань літальних апаратів багато місцевих жителів скаржилися на шум, видаваний ними, тому дані побажання людей були враховані. Як результат, літати дрони можуть в період з 7:00 до 20:00, при цьому до людей вони наближатися не будуть, а також не стануть літати над дорогами.

Варто зазначити, що використання дронів для доставки товарів в Австралії стало першим подібним досвідом в світі. Звідси можна зробити висновок, що компанії Google вдалося обігнати Amazon. Остання вже давно говорить про запуск подібного сервісу в Сполучених Штатах Америки.


Не пропустіть