UPG_price_d+m

Google виправила одну з критичних помилок на телефонах Pixel

Здається, що майже кожне велике оновлення Android, яке випускає Google, спочатку має певні проблеми, і розгортання Android 14 минулого місяця не стало винятком. Для деяких людей, які мають кілька облікових записів користувачів на своїх пристроях, може виникнути помилка “не вистачає місця”, про яку ми писали раніше, або, що більш кричуще, їх пристрій може застрягти в бутлупі (циклічне перезавантаження) після застосування оновлення.

Це, м’яко кажучи, не ідеально. Сьогодні Google випускає листопадове оновлення Android для підтримуваних смартфонів Pixel, і, на щастя, баг, який спричиняв вищезгадані проблеми, тепер виправлено. Як виявилося, проблема виникала на багатьох пристроях: Pixel 6, Pixel 6a, Pixel 6 Pro, Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel Tablet, Pixel Fold, Pixel 8 і Pixel 8 Pro.

Окрім цього, оновлення також включає виправлення проблеми, що спричиняла зелений спалах при вимкненні дисплея за певних умов (на Pixel 7 Pro), проблему, що спричиняла нестабільну роботу NFC, проблему, що спричиняла нестабільність системи, коли додаток запитує інший додаток, який більше не встановлений.

Також було виправлено проблему, що іноді спричиняла зникнення іконок робочого столу при розблокуванні, проблему, що спричиняла неправильне вирівнювання шпалер на пристроях з вирізом або отвором, і, нарешті, проблему, що спричиняла тремтіння екрана, коли реєстрація дотику ставала неточною (на пристроях Pixel 8 і Pixel 8 Pro).

Google заявляє, що розгортання оновлення займе тиждень, щоб охопити всі підтримувані пристрої. Це буде відбуватися поетапно, залежно від оператора та моделі. Новий номер збірки – UP1A.231105.001 для Pixel 4a 5G, Pixel 5 і Pixel 5a 5G, UD1A.231105.004 для Pixel 8 і Pixel 8 Pro і UP1A.231105.003 для всіх інших підтримуваних пристроїв.

Джерело Google

Не пропустіть