Google усуне розширення Chrome, які збирають занадто багато інформації про вас

Google підтвердила свої плани з усунення розширень Chrome, які збирають занадто багато призначених для користувача даних. Нова політика набуде чинності з 15 жовтня. Вона не дозволить збирати дані про перегляди у вільній формі.

Розширення, які використовують можливість збору даних користувача повинні будуть робити це максимально прозоро. Це передбачає, що вони будуть повідомляти користувачам про збір, цілі, а передача повинна здійснюватися безпечно за допомогою шифрування.

Google вперше заявила про свій комплекс заходів в травні цього року. Вони націлені на розширення, які зловживають вашою особистою інформацією. Будь-які розширення невідповідні новими правилами, починаючи з 15 жовтня будуть видалені з магазину додатків Chrome.

Компанія вимагатиме від розробників, щоб їх розширення запитували доступ до мінімуму даних. Згідно з новими правилами це стане обов’язковим параметром. На даний момент Google рекомендує розробникам переглянути доступ до особистої інформації. Все це є частиною проекту Strobe, який компанія запустила в жовтні минулого року. Його завдання підвищити безпеку і конфіденційність користувачів Chrome.


Не пропустіть