Google повністю заблокувала Huawei

Компанія Google остаточно забрала у користувачів смартфонів Huawei можливість встановлювати свої сервіси (нагадаємо, до цього було багато неофіційних способів встановлення сервісів Google на смартфони Huawei). Нагадаємо, що вже більше року через санкції з боку Сполучених Штатів Америки компанія Huawei не може поставляти свої смартфони з попередньо встановленими додатками та сервісами Google.

Зараз при спробі встановити додаток Google Maps за допомогою APK-файлу менеджер завантажень відображає помилку з причиною “додаток несумісний з центральним процесором вашого девайса”. Нагадаємо, що до цього на смартфони Huawei можна було встановлювати додатки Google через APK-файли, але все схоже на те, що тепер цей спосіб припинить працювати.

Користувач протестував оновлені APK останніх версій додатків Google на набагато старішому смартфоні Samsung, і вони були встановлені успішно. При спробі встановлення на флагманські смартфони Huawei P40, Huawei P30, Huawei P20 та інші менеджер завантажень видавав ту саму помилку про “несумісний центральний процесор”. Це означає, що додатки Google тепер не можна встановити на смартфони з чіпсетами HiSilicon Kirin.

Не пропустіть