Google поглинає Fitbit і планує випускати смарт-годинники і фітнес-браслети

Fitbit стане частиною команди Google, яка буде розробляти носимі пристрої на Wear OS під брендом Made by Google

Google оголосила про покупку компанії Fitbit, що займається випуском спортивних пристроїв і аксесуарів. Сума угоди гігантська – 2,1 мільярда доларів. Для порівняння, сервіс Instagram обійшовся Facebook вдвічі дешевше.

За словами віце-президента Google Ріка Остерло, покупка Fitbit – це «можливість ще більше інвестувати в Wear OS, а також виводити на ринок носимі пристрої під брендом Made by Google».

«Fitbit була справжнім піонером в галузі. Компанія створювала привабливі продукти і постійно збільшувала співтовариство користувачів. Працюючи в тісному контакті з командою експертів Fitbit і об’єднуючи кращі технології, програмне забезпечення та обладнання, ми можемо стимулювати інновації в носимих пристроях і створювати продукти, які принесуть користь ще більшій кількості людей в усьому світі», – повідомип Рік Остерло

TheVerge зазначає, що ця угода має велике значення для Google, яка багато років поспіль робить спроби пробитися на ринок носимих пристроїв за допомогою своєї платформи Wear OS.

Fitbit за останні кілька років серйозно поліпшила свої позиції на ринку розумних годинників. Так, в 2018 році компанія вийшла на друге місце в світі, збільшивши свою частку з 1,7% до 12,2%. Цей результат дозволив обігнати Samsung і Garmin. Попереду тільки Apple, з якою виробник і буде змагатися далі, але вже в складі Google.

Джерело blog.google The Verge

Не пропустіть