Google Pixel 6 буде оснащений процесором виробництва Google

У Мережі з’явилися нові дані про те, що Google Pixel 6 не отримає чіпсет Qualcomm Snapdragon, як це було з усіма попередніми поколіннями – натомість Google оснастить смартфон процесором власного виробництва під кодовою назвою Whitechapel. Цей чіпсет буде розроблятися спільно з Samsung, тому може у чомусь бути схожим на Exynos.

У коді Android Open-Source Project були виявлені докази, що новий смартфон Google Pixel 6 буде оснащений власною однокристальною системою Google. Згадки про Whitechapel, пов’язані з Google Pixel 6, можна зустріти у різних місцях Android Open-Source Project.

Також інсайдерські дані вказують на те, що Whitechapel відноситься до проекту першої однокристальної системи Google, а GS101, імовірно, означає “Google Silicon”. Очікується, що цей чіпсет буде виготовлений за 5-нанометровим техпроцесом та включатиме два ядра Cortex-A78, два Cortex-A76, чотири Cortex-A55 та графічний адаптер mali. Продуктивність чіпсета повинна бути на рівні рішень Qualcomm 700-го модельного ряду.

Також є інформація про те, що завдяки використанню власних однокристальних систем компанія Google зможе запропонувати власникам своїх смартфонів не 3 роки оновлень, а більший термін. Цілком імовірно, що термін оновлень зможе дійти навіть до 5 років.


Не пропустіть