Google і Huawei виплатять власникам Nexus 6P до 400 доларів

У 2015 році компанія Google спільно з Huawei випустили смартфон Nexus 6P. Приблизно через рік після випуску у власників Nexus 6P з’явилися проблеми.

Користувачі телефона повідомляють, що процесор виходить з ладу через деформацію на логічній платі, яка виникала внаслідок перегріву. Через деякий час модель просто перестала запускатися.

Ентузіасти в Мережі знайшли рішення цієї проблеми: за допомогою програмного патча вони запропонували відключити в процесорі чотири ядра з восьми. Після цього смартфон оживає, але його продуктивність і час автономної роботи істотно знижується.

Незадоволені користувачі Nexus 6P подали в США колективний позов проти Google і Huawei. В червні 2019 року суд прийняв рішення, яке зобов’язує компанії виплатити позивачам в цілому 9,75 мільйона доларів. Сума компенсації становить від 5 до 400 доларів за кожен пристрій в залежності від того, які проблеми виникли зі смартфоном.

Компенсацію отримають тільки громадяни США, які надіслали Google і Huawei заяву про отримання грошей.  Компанії вже почала надсилати їм поштою чеки.

Джерело PhoneArena
Не пропустіть