Google готує конкурента Apple Watch – розкрито перші подробиці

У Мережі вже буквально роками з’являлися дані про те, що компанія Google планує презентувати свій смарт-годинник, і зараз стало відомо, що він таки вийде цього року. Видання Gizchina з посиланням на інсайдера опублікувало якісні рендери першого смарт-годинника Google, а також поділилося деякими подробицями про девайс.

Згідно з інсайдерськими даними, смарт-годинник, який фігурує під кодовим іменем Rohan, отримає мінімалістичний дизайн з круглим дисплеєм, який буде покритий загнутим склом. Девайс отримає одну кнопку, яка нагадує Digital Crown, що вже багато років використовується в Apple Watch. Скоріш за все, вона буде крутитися для взаємодії з інтерфейсом.

На жаль, на даний момент немає інформації про технічні характеристики, можливості та фішки першого смарт-годинника Google. Тим не менше, точно відомо, що варто очікувати топового рішення, яке отримає операційну систему Wear OS і, скоріш за все, чіпсет Qualcomm Snapdragon 4100.

Крім цього, нагадаємо, що компанія Google офіційно повідомила, що не планує скасовувати випуск свого нового бюджетного смартфона Google Pixel 5a 5G. У компанії заявили, що Google Pixel 5a 5G буде доступним пізніше цього року та буде презентований у той самий проміжок часу, що й Pixel модельного ряду a минулого року. Щоправда, незрозуміло, про який з них іде мова, адже Pixel 4a вийшов у серпні, а Pixel 4a 5G – у вересні минулого року.

Джерело Gizchina

Не пропустіть