Google Фото незабаром можна буде безперешкодно перенести до iCloud від Apple

Google та Apple запускають новий інструмент для перенесення зображень з Google Фото до iCloud. В рамках Ініціативи з передачі даних (Data Transfer Initiative, DTI) інструмент додасть передачу в iCloud до опцій експорту в Google Takeout. 9to5Mac першим помітив це оголошення.

Інструмент, який буде запущений протягом наступного тижня, автоматизує процес передачі даних з Google Photos в iCloud, тому вам не потрібно буде завантажувати, вивантажувати або робити що-небудь, крім ініціювання процесу в Інтернеті. На сторінці підтримки Apple зазначено, що процес перенесення може зайняти від кількох годин до кількох днів, залежно від розміру файлу.

Перенесення ваших фотографій з Google до iCloud не призведе до видалення їх з Google Фото, тому вам доведеться зробити це вручну, якщо ви хочете. Крім того, сервіс не працюватиме для дитячих облікових записів, керованих облікових записів Apple ID (налаштованих через ІТ-адміністратора) або облікових записів iCloud з увімкненим розширеним захистом даних.

Цей інструмент з’явився після того, як у 2021 році було запущено інструмент, який виконує протилежну функцію: переміщує ваші зображення з iCloud до Google Фото.

DTI був запущений у 2023 році як результат співпраці між Apple, Google та Meta. Офіційно він був створений для досягнення цілей проєкту з відкритим вихідним кодом Data Transfer Project (DTP), який розпочався п’ятьма роками раніше. Неофіційно, що ж, мабуть, не випадково, що DTI розпочався за кілька місяців до того, як Європейська комісія назвала своїх “воротарів” відповідно до Закону про цифрові ринки, і цілі DTI збігаються з правилами керівного органу. (Уявіть собі!)

Як тільки він буде запущений (ми ще не бачимо, щоб він був доступний), ви зможете розпочати процес у Google Takeout. Тим часом, ви можете прочитати інструкції Google та Apple, щоб дізнатися про всі тонкощі.

Джерело Engadget

Не пропустіть