Google дозволить користувачам завантажувати фотографії і додавати відсутні дороги на Карти

Google анонсував три нових способи, які зроблять додаток “Карти” більш інформативними і точними. Протягом наступного місяця користувачі Android девайсів з США зможуть взяти участь в «Челленджі місцевої любові» (Local Love challenge). Ця ініціатива-змагання повинна стимулювати користувачів залишати більше оглядів для місцевих організацій.

Крім оглядів і рейтингів, користувачі зможуть підтвердити або оновити інформацію про організації, наприклад, про години роботи магазину.

У найближчі тижні Google також запустить нову функцію, яка дозволить користувачам завантажувати в Карти фотографії закладів. Це дозволить залишати фотографії місця з коротким текстовим описом — наприклад, щоб показати іншим людям, що у закладу змінився його фасад.

Такі фото можна буде побачити на вкладці «Оновлення», при пошуку місця на картах. Для додавання фото потрібно буде натиснути кнопку «Завантажити оновлення з фотографіями» на тій же вкладці. Ця функція незабаром з’явиться в додатку для Android і iOS.

Крім того, технологічний гігант Google представив можливість повідомляти про зміни на місцевості з інструментом для редагування в веб-версії Google Maps. Користувачі зможуть додавати відсутні дороги, вибравши «Редагувати» в боковому меню і намалювавши відповідну лінію. Також можна буде змінити напрямок дороги, відкоригувати ділянку, видалити некоректне відображення, перейменувати дорогу тощо.

Джерело engadget

Не пропустіть