Google Circle to Search тепер виконує миттєвий переклад: на яких пристроях доступна функція

Минулого тижня Google випустила функцію Circle to Search для сімейства Pixel 6 і Pixel 7a, і в тому ж оголошенні також повідомила, що в майбутньому Circle to Search отримає функцію миттєвого перекладу. Зараз ця функція, схоже, розгортається.

Переклад відбувається в режимі реального часу, при цьому перекладений текст повністю замінює оригінал, як ви можете побачити в короткому відео нижче. Насправді все дуже просто: ви викликаєте Circle to Search звичайним способом, а потім просто натискаєте на нову іконку Translate, яка з’являється праворуч від панелі Google. І вуаля! Все перекладено.

Як зазвичай буває з новинками Google, поки що незрозуміло, наскільки широко вони поширилися. Щоб скористатися цією функцією, вам, можливо, доведеться використовувати останню бета-версію програми Google для Android, і, звісно, само собою зрозуміло, що у вас має бути один з небагатьох телефонів, які підтримують функцію Circle to Search – Google Pixel, починаючи з Pixel 6, або один з Samsung Galaxy S24, S23, Z Flip5 або Z Fold5.

Якщо ви маєте такий пристрій, але ще не отримали функцію перекладу, запасіться терпінням – впровадження Google іноді може зайняти кілька тижнів. Але хороша новина полягає в тому, що вона вже на шляху до цього.

Джерело GSMArena

Не пропустіть