Google Chrome для смартфонів отримав найбільш потрібну всім функцію

У браузері Google Chrome вперше на прохання мільйонів людей з’явилася захист від цієї неприємної речі.

Досить часто в мережі з’являються повідомлення з інформацією про те, як якогось абоненту без його згоди на номер телефону підключили платну підписку. Всі звинувачують в цьому своїх стільникових операторів, проте насправді вони в цьому не винні.

Справа в тому, що якщо використовувати мобільний інтернет в мережах 2G, 3G і 4G LTE, натиснувши при цьому на якусь посилання, то може автоматично підключитися платна підписка.

Як стало відомо сьогодні з офіційного блогу розробників, в 71-й версії Google Chrome для смартфонів на базі Android і iOS з’явилася сама потрібна всім функція, яка захистить жителів усіх країн світу від платних підписок. Даний інтернет-оглядач вийде в грудні 2018 року, але вже зараз усі охочі можуть встановити його бета-версію, щоб протестувати нову можливість. Її суть в тому, що при відкритті посиланням, здатних оформити платну підписку, користувач буде про це сповіщення.

Компанія Google провела дослідження і з’ясувала, що кожен місяць не менше 3 млн користувачів Chrome переглядають сайти з мобільними підписками і натискають на посилання, після чого з їх рахунків починають списуватися гроші. З новою версією популярного веб-браузера про це можна буде забути, оскільки при спробі завантажити сторінку, здатну списати гроші з рахунку телефону, користувач побачить повідомлення. Йому потрібно буде відповісти, чи згоден він продовжити перегляд, або ж слід повернутися назад.

Попередження буде відображатися на весь екран, тому ймовірність випадкової активації платної підписки прагне до нуля. За словами «пошукового гіганта», всі компанії зобов’язані самостійно спочатку питати згоду на підключення платної підписки, але в гонитві за власною прибутком практично ніхто в 2018 році так не надходить. Після переходу за посиланням на номер приходить SMS з інформацією про успішне підключення підписки і списання грошей за першу добу використання. Повернути їх зазвичай неможливо. Завантажити Google Chrome 71-й версії вже в грудні нинішнього року можна буде з магазинів App Store (iOS) і G Play (Android).


Не пропустіть