Google більше не вироблятиме планшетів

Нові покоління Pixel Slate не вийдуть, але підтримка першого залишиться. Компанія продовжить розвивати ноутбуки з Chrome OS

Компанія Google згорнула свій бізнес з виробництва планшетів. Спочатку про це повідомили видання Business Insider і Computerworld з посиланням на власні джерела. Тепер інформацію офіційно підтвердив старший віце-президент Google з апаратного забезпеченню Рік Остерло (Rick Osterloh). Після серії витоків він розповів про ситуацію в соціальній мережі Twitter.

Лінійка Pixel Slate, представлена в 2018 році, не матиме продовження, раніше очікувався випуск двох нових планшетів в іншому форм-факторі. Замість цього Google зосередить зусилля на розвитку ноутбуків під управлінням операційної системи Chrome OS. Підтримка Pixel Slate оновленнями збережеться в довгостроковій перспективі, як і робота з партнерами-виробниками планшетів у всіх сегментах ринку (споживчий, корпоративний, освітній). «Популярність Chrome OS росте в широкому діапазоні форм-факторів, і ми продовжимо роботу з нашою екосистемою партнерів по ноутбуках і планшетах. Що стосується апаратних зусиль Google, ми зосередимося на ноутбуках з Chrome OS і продовжимо підтримку Pixel Slate »- із заяви представника Google.

Pixel Slate отримав в основному посередні відгуки після початку продажів. Google похвалили за дизайн пристрою, але програмне забезпечення виявилося незавершеним – Chrome OS ще не відчувала себе як вдома на планшетах. Деякі з проблем були вирішені за допомогою останніх оновлень, проте Pixel Slate навряд чи б зміг наблизитися до iPad від Apple або Surface від Microsoft за функціональністю. За даними Computerworld, «дуже ймовірно», що Pixelbook другого покоління вийде вже до кінця 2019 року.


Не пропустіть