Гібридний планшет Chuwi UBook Pro зможе замінити ПК

Вага пристрою складе всього 780 г.

Сьогодні, 12 вересня, з’явилась інформація про те що компанія Chuwi випустила гібридний планшетний комп’ютер UBook Pro і вже скоро почне його продаж. Новинка обладнана 12,3-дюймовим екраном на матриці IPS з роздільною здатністю Full HD і відкидною підставкою.

Новинка може функціонувати в парі з клавіатурою, що під’єднується: це дозволяє використовувати гаджет в режимі ноутбука. Управління може здійснюватися за допомогою спеціального пера, чутливого до сили натискання.

«Серцем» гаджета послужить процесор Intel Core m3-8100Y покоління Amber Lake. Чип містить два обчислювальних ядра з можливістю одночасної обробки до чотирьох потоків інструкцій.

Базова тактова частота становить 1,1 ГГц, максимальна – 3,4 ГГц. За обробку графіки відповідає інтегрований контролер Intel HD Graphics 615. В оснащення планшета увійдуть 8 Гбайт оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач місткістю 256 Гбайт.

Крім того, згадана можливість установки флеш-карти microSD. Товщина пристрою складе всього близько 9 мм, вага – приблизно 780 г. Говориться про використання операційної системи Windows. Відомостей про орієнтовну ціну планшета на даний момент, на жаль, немає.

 


Не пропустіть