Garmin випустила захищений годинник Tactix Delta з автономністю до 80 днів

Він отримав двохпозиційний GPS і особливий стелс-режим

Компанія Garmin поповнила лінійку фірмових розумних годинників моделлю Tactix Delta. Він отримав міцний сталевий корпус, розроблений відповідно до військових стандартів (MIL-STD-810), що гарантує стійкість до подряпин, падінь, ударів і вібрацій.

Аксесуар оснастили круглим дисплеєм з діаметром 1,4″, сапфіровим склом і спеціальною оправою з вуглецевим покриттям. З боків на корпусі передбачено кілька механічних кнопок із насічками, щоб керувати пристроєм можна було навіть в рукавичках.

Годинник отримав двохпозиційний GPS-модуль, що дозволяє працювати з двома наборами координат одночасно. Для геолокації в Garmin Tactix Delta завантажені топографічні карти з підтримкою барометричного альтиметра і компаса. Пульсомір і датчики для відстеження фізичної активності, звичайно, теж присутні.

Вбудована пам’ять дозволяє використовувати годинник як плеєр, підключивши до нього бездротові навушники. Сховище даних розраховане приблизно на 2 000 пісень. Також є підтримка фірмової системи безконтактної оплати Garmin Pay. Головною ж фішкою годинника виробник називає особливий стелс-режим, що повністю відключає функції збереження і передачі інформації, а також стирає всі дані з пам’яті пристрою одним натисканням.

Інша цікава особливість гаджета – можливість відображення заряду батареї в годинах або днях, що дозволить точно визначити, чи потрібна підзарядка. В цілому ж без підживлення годинник може пропрацювати до 21 дня в стандартному режимі і до 80 днів при увімкненні економії заряду.

Годинники Garmin Tactix Delta вже надійшли у продаж в США за ціною $ 900. Пізніше модель з’явиться і на інших ринках.

Джерело Garmin

Не пропустіть