Garmin представила браслет Vivosmart 5: OLED та 7 днів без підзарядки за 150 доларів

Пристрій призначений для тих, хто не готовий до розумного годинника, але хоче отримати повідомлення і не тільки

Сучасний ринок розумних браслетів буквально переповнений – є як досить доступні варіанти, так і гаджети, які плавно переходять в розумний годинник. Ймовірно, саме через насиченість ринку представники Garmin довго не займалися розвитком своєї лінійки Vivosmart, і лише 21 квітня, офіційно випустили п’яту номерну модель серії.

Пристрій вийшов досить скромним у плані дизайну корпусу і функцій, але коштує в США 150 доларів — це набагато дорожче за більшість китайських конкурентів, але Garmin, мабуть, робить ставку на якість і віддану аудиторію фанатів.

При цьому кілька вагомих переваг у гаджета все ж таки є – пристрій обладнано OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 88×154 пікселя, який виявився дуже економічним. Якщо вірити виробнику, цей браслет завдяки дисплею здатний на одному заряді акумулятора пропрацювати сім діб, що цілком гідно такого роду гаджетів. Також новинка вміє відстежувати базові показники людини – кількість пройдених кроків, витрачені калорії, частоту серцевих скорочень, рівня кисню в крові та не тільки. Є навіть функція відстеження якості та тривалості сну – поширена та необхідна.

Розробники відзначили, що пристрій вміє використовувати приймач GPS на смартфоні, щоб відстежувати пересування користувача – саме завдяки цьому система здатна рахувати кроки та відстежувати пересування людини. Природно, на екрані браслета з’являтимуться повідомлення зі смартфона про вхідні дзвінки, повідомлення і не тільки.

А для спортсменів реалізовано 14 режимів відстеження активності – є йога, біг, спортивна ходьба, їзда велосипедом тощо. Не сказати, що у браслета є щось неймовірне, але в асортименті Garmin це один з найдоступніших носимих гаджетів.


Не пропустіть