Galaxy Watch Active2 – нові смарт-годинники Samsung з підтримкою LTE

Компанія Samsung анонсувала смарт-годинник Galaxy Watch Active2. Новинка отримала металевий корпус з круглим циферблатом і підтримує зв’язок в мережах LTE.

Годинники Galaxy Watch Active2 випускаються в корпусах розміром 40 і 44 мм. Корпус алюмінієвий або сталевий, а ремінець гумовий або шкіряний. У версії з підтримкою LTE в два рази більше оперативної пам’яті – 1,5 ГБ. Діагональ AMOLED-екрану 40-мм годинника – 1,2 дюйма, а 44-мм – 1,4 дюйма (в обох випадках роздільна здатність 360 × 360 пікселів). Краї безеля чутливі до дотиків: на відміну від попередніх моделей, він не поворотний, що дозволило компанії знизити габарити і масу гаджета.

В якості операційної системи використовується Tizen. Годинники можуть працювати як фітнес-трекер, реєструючи 39 видів занять спортом, причому 7 з них розпізнаються автоматично. Дані, в тому числі одержувані від ЕКГ-сканера, синхронізуються з додатком Samsung Health.

Годинники також показують повідомлення і можуть використовуватися для дистанційного керування смартфоном, наприклад, для запуску фільмування на камері.

Продажі Galaxy Watch Active2 почнуться в США 27 вересня. 40-мм модель коштує 280 доларів, 44-мм – 299 доларів. Версія годинника з підтримкою LTE буде продаватися дорожче.


Не пропустіть