Galaxy Note 20 Ultra зможе запускати ігри від Xbox

Samsung допустила дуже багато витоків інформації про свої майбутні продукти – Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip 5G та Galaxy Buds Live. За останні кілька тижнів у мережі з’явилась велика кількість зображень та характеристик майбутніх смартфонів та інших гаджетів компанії. Зараз у мережі з’явилась інформація не лише про характеристики, але й про унікальні можливості майбутнього флагмана Samsung.

Згідно з інсайдерською інформацією, Samsung Galaxy Note 20 Ultra буде першим у світі смартфоном з офіційною оптимізацією для сервісу стрімінгу ігор Microsoft Project xCloud, що стало можливим завдяки кооперації двох брендів. Смартфон зможе запускати за допомогою цього сервісу понад 90 ігор для Xbox. Саме про це йшлося в тизері Samsung, опублікованому у Twitter-акаунті компанії ще тиждень тому, 15-го липня. Все, що треба буде зробити гравцю – підключити свій геймпад Xbox до Galaxy Note 20 через Bluetooth.

Завдяки партнерству з Microsoft у нових флагманських смартфонах Samsung буде ще одна фішка – автоматична синхронізація у Microsoft OneNote. Раніше у Samsung також була можливість першими отримати підтримку RCS, кросплатформової підтримки функції “скопіювати/вставити”, підтримка програми Your Phone для Windows 10 та багато іншого.

Нагадаю, що минулого року у смартфонах компанії Samsung з’явилася фішка PlayGalaxy Link, яка дозволяє стрімити ігри з ПК на смартфон через локальну мережу. Щоправда, південнокорейська компанія чотири місяці тому припинила підтримку цього сервісу. Вочевидь, компанія вирішила сфокусувати увагу на стрімінгу через ігрові сервіси, які працюють “у хмарі”, а не на локальному стрімінгу. Смартфони Galaxy також працюють зі сервісом Google Stadia для стрімінгу ігор.


Не пропустіть