Функції штучного інтелекту Galaxy AI поступово з’являтимуться і в старіших телефонах Samsung: яких саме

Samsung планує наступного місяця додати окремі функції штучного інтелекту Galaxy AI до кількох старих флагманських телефонів і планшетів за допомогою оновлення One UI 6.1, повідомляють 9to5Google і Android Central, які посилаються на повідомлення представника Samsung, розміщене на форумі спільноти компанії в Кореї.

Злегка урізана версія Galaxy AI (без функції Instant Slow-Mo) з’явиться у флагманській лінійці Samsung з 2022 року, а саме: S22, S22 Plus, S22 Ultra, Z Fold 4, Z Flip 4, Tab S8 і Tab S8 Ultra. Кожен пристрій отримає ту саму версію Galaxy AI, що й дешевший Galaxy S23 FE від Samsung. Функція Instant Slow-Mo, яка автоматично відтворює відео в сповільненому режимі після натискання, з’явилася в Galaxy AI в лінійці S24, хоча тепер вона доступна і в моделях S23.

Якщо вам пощастило стати власником флагманського телефону Samsung з 2021 року, на вас чекає сюрприз. Майбутнє оновлення Samsung додасть дві функції Galaxy AI, Circle to Search і Magic Rewrite, до моделей S21, S21 Plus, S21 Ultra, Flip 3 і Fold 3.

Джерело The Verge

Не пропустіть