Функція Circle to Search тепер доступна на Google Pixel 8 і Pixel 8 Pro: як активувати

Широко розрекламована функція Samsung Circle to Search, яка була частиною величезної партії пов’язаних зі штучним інтелектом функцій, представлених для сімейства Galaxy S24, як з’ясувалося, не є ексклюзивом корейської компанії. Наступного дня після анонсу S24 Google випадково представила таку ж функцію для своїх Pixel 8 і Pixel 8 Pro.

Тоді було заявлено, що Google Circle to Search почне розгортатися 31 січня, і так воно і сталося. Згідно з численними повідомленнями на Reddit, вона тепер доступна як на Pixel 8, так і на Pixel 8 Pro. До речі, це не оновлення прошивки, це, здається, перемикач на стороні сервера, тому він просто “магічно” з’являється.

Якщо у вас один з останніх смартфонів Google, зауважте, що ви не отримаєте жодних повідомлень про те, що Circle to Search працює. Просто спробуйте скористатися нею, і вона повинна запрацювати.

Circle to Search працює будь-де на вашому телефоні. Щоб активувати його, вам потрібно довго натиснути на навігаційну панель, а потім просто почати обводити і виділяти елементи на екрані. Це набагато швидше і простіше у використанні, ніж Google Lens, але він використовує той самий бекенд, що й Lens, який підтримує мультимодальні пошукові запити, тож ви можете використовувати як текст, так і зображення.

Джерело GSMArena

Не пропустіть