Фото Xiaomi Mi A3 з коробки і характеристики новинки

Була якась надія, що в разі Xiaomi Mi A3 компанія не піде просто по шляху ребрендингу Xiaomi Mi CC9e і придумає щось цікаве для цієї моделі. Але остання інформація говорить про зворотне. Новинка вже встигла потрапити в руки одного з інсайдерів, і він вирішив її розпакувати, а фотографіями смартфона поділився з ресурсом GSMArena.

У коробці користувач отримає смартфон, скріпку для SIM-карт, USB-кабель і зарядний пристрій. Все аскетично, але за мірками недорогих пристроїв все типово і терпимо. Сам мобільник володіє дисплеєм з каплевидною виїмкою, скляною тильною кришкою і потрійною камерою.

Транспортна плівка на екрані Xiaomi Mi A3 вказує на те, що начинка аналогічна тій, що пропонує Xiaomi CC9e: платформа Snapdragon 665, дисплейний сканер відбитків пальців, акумулятор ємністю 4030 мАг, а в якості основного в потрійній камері виступає датчик на 48 Мп.

Смартфон має запропонувати фронтальну 32 Мп камеру, 6,08-дюймовий AMOLED-дисплей, але в цій моделі роздільну здатність збільшили до FullHD + (2240х1080 точок) проти HD + у Xiaomi CC9e. А ще тут запропонують підтримку швидкої 18-ватної зарядки і стоковий Android в рамках програми Android One.

Є прогнози, що чіп Snapdragon 730, про який не так давно повідомляли інсайдери, з’явиться в Xiaomi Mi A3 Pro. Яким буде Xiaomi Mi A3 Lite і чи відбудеться цей дебют, питання залишається відкритим. Зате відомо, що Xiaomi Mi A3 25 липня дебютує в Польщі.


Не пропустіть