Фото унікальної розкладачки Motorola Razr з гнучким екраном від офіційного джерела з’явилася перед самим анонсом

Офіційний дебют має відбутися сьогодні вже сьогодні

Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) опублікувала на своєму сайті документацію по унікальну розкладачку – смартфон Motorola Razr з гнучким екраном, офіційний дебют має відбутися найближчим часом.

Завдяки американському регулятору, смартфон можна розгледіти з самих різних ракурсів в складеному і розкритому стані. У загальному чутки підтверджуються – це майже повний клон легендарної Motorola Razr V3, але з гнучким екраном і іншими сучасними нововведеннями.

У розкритому стані смартфон сильно витягнутий, в нижній частині розташувалася емнісна кнопка, шарніри з обох сторін добре помітні. Нижня частина пристрою містить одинарну камеру і двобарвний світлодіодний спалах, а також логотипи Moto і the Razr. На правій стороні розташувалися кнопки регулювання гучності і включення/виключення пристрою, на нижньому торці можна помітити порт USB Type-C.

За попередніми даними, Motorola Razr отримає гнучкий екран OLED діагоналлю 6,2 дюйма на 876×2142 пікселів, допоміжний дисплей роздільною здатністю 800×600 пікселів, однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 710, 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 або 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті , а також акумулятор ємністю 2730 мАг.

Офіційна презентація Motorola Razr 2019 має відбутися вже сьогодні, 13 листопада. Ціна очікується на рівні 1500 доларів.

Джерело MySmartPrice

Не пропустіть