Фото Huawei Mate 30. Основна камера не така, як очікувалося

Поступово ми починаємо звикати до тієї думки, що одним із трендів на ринку смартфонів стане круглий блок основної камери на кшталт пристроїв Lumia і Moto. Запропонувати тильну камеру в такому виконанні у своїх пристроях планують компанії HMD Global, OnePlus і, звичайно ж, Huawei.

У мережі вже було досить різних зображень, що вказують на те, що Huawei Mate 30 повинен обзавестися основною камерою круглої форми з чотирма датчиками. Але сьогоднішні фото змушують засумніватися в такому дизайні, і вони руйнують стале уявлення про виконання камери.

Ресурс Slashleaks опублікував фото, на яких зображений нібито Huawei Mate 30. Якщо вони автентичні, то базова модель нової флагманської серії отримає на задній панелі прямокутний майданчик, на якому розмістили чотири камери і світлодіодний спалах.

Можливо, круглу основну камеру запропонує Pro-версія. Правда, малоймовірно, що виробник став би так морочитися з різним виконанням модуля в новинках.

Нам залишається тільки спостерігати за розвитком подій і чекати презентації Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro, яка пройде 19 вересня і тільки вона розставить все по своїх місцях в частині дизайну пристроїв.


Не пропустіть