Fortnite може з’явитися в Google Play

Проте шансів в неї мало

Зараз гру можна отримати двома шляхами: через сайт розробників Epic Games, а для власників пристроїв від Samsung можуть завантажити її з Galaxy Store.

Повідомляється, що студія Epic планує відправити Fortnite на перевірку в Google Play вже найближчим часом. Проте розробники не будуть відмовлятися від власної платіжної системи всередині гри на користь інфраструктурі Google.

Студію Epic Games не влаштовуває 30-відсоткова комісія. Видавці хочуть зберегти 100-відсотковий дохід з усіх внутрішньоігрових покупок. Проте всі додатки, представлені в Play Store повинні використовувати платіжну інфраструктуру Google, якщо у них передбачені внутрішні транзакції. Схоже, студія сподівається стати винятком.

Але, судячи з усього, компанія Google не піде на поступки заради Fortnite.

«Android дозволяє користувачам і розробникам робити вибір на користь того чи іншого магазину додатків. У Google Play є бізнес-модель і політика виставлення рахунків, яка дозволяє нам інвестувати кошти в платформу і інструменти, що допомагають розробникам досягати успіху, водночас зберігаючи безпеку користувачів. Ми вітаємо будь-якого розробника, який визнає цінності Google Play і очікуємо, що він братиме участь на тих же умовах, що і решта», — заявив Google.

Джерело androidauthority

Не пропустіть