Флагмани Huawei Mate 30 таки не отримають сервісів Google

Розповідаємо, як з цим бути

На презентації флагманів Mate 30 і Mate 30 Pro представник компанії Huawei сказав, що нові смартфони будуть першими, в яких не буде сервісів Google. Таким чином, надії фанатів не справдились.

Нагадуємо, що США в кінці травня ввели відносно Huawei санкції, заборонивши всім компаніям продавати їм технології чи запчастини. Пільговий період діє ще неповних 2 місяці, та Google все одно відмовив технологічному гіганту в сертифікації цих моделей

Це означає, що на смартфон не буде попередньо встановлених додатків Google, в тому числі Google Play Store, Gmail та ін.

Під час презентації виконавчий директор Huawei Devices Річард Ю (Richard Yu) підтвердив, що через санкції Google відмовився сертифікувати нові смартфони Mate 30 і Mate 30 Pro.

«Ми не можемо використовувати ядро ​​Google Mobile Services (GMS), але у нас є HUAWEI Mobile Services (HMS). Через заборону США ми не можемо встановлювати сервіси Google на наші сьогоднішні смартфони. Це змусило нас використовувати ядро ​​HMS з магазином додатків AppGallery на пристроях серії Mate 30», – заявив він.

Тобто Huawei запропонує користувачам Android з відкритим вихідним кодом і власний магазин додатків. Зараз в ньому вже близько 45 тисяч додатків, а щоб збільшити їх кількість – компанія інвестувала 1 мільярд доларів в залучення розробників і розвиток HMS. А ось доля сімейства Mate 30 в Європі, де користувачів навряд чи влаштує аналог Google Play та інших сервісів, залишається поки невідомою.

Джерело theverge.com

Не пропустіть