Криптовалюта Ethereum встановила новий рекорд

Останнім часом криптовалюта Ethereum постійно росте, і лише за тиждень другій за популярністю криптовалюті вдалося перетнути позначку в 4 тисячі доларів. При цьому загальна капіталізація ETH перевищила 480 мільярдів доларів. На даний момент рекордний показник вартості складає 4143 долари, тобто ріст за добу склав 3.29 відсотка.

Нагадаємо, що ще буквально у березні минулого року вартість Ethereum складала менше 100 доларів, але після цього вартість криптовалюти постійно росла. З початку цього року вартість виросла більш ніж у чотири рази. Нагадаємо, що на даний момент загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют складає 2.508 трильйонів доларів, з яких понад 476 мільярдів припадає на Ethereum.

При майнінгу Ethereum використовуються ігрові відеокарти, які зараз дуже важко купити. Очікується, що в кінці цього місяця будуть презентовані відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti та RTX 3070 Ti, які базуються на графічних адаптерах GA10X-XX2 (Lite Hash Rate) з покращеним обмежувачем майнінгу Ethereum. Очікується, що найближчим часом такі GPU почнуть отримувати всі відеокарти NVIDIA GeForce RTX 30XX.


Не пропустіть