Epic Games продовжує кампанію «Free Fortnite»

Студія розіслала інфлюенсерам прес-кіти в стилі Apple.

З тих пір, як гру Fortnite заборонили в магазині додатків App Store в серпні цього року, студія Epic Games оголосила компанії Apple війну. Цього тижня Epic розіслала інфлюенсерам мерч-набір Free Fortnite.

Подарунок постачається в білій коробці, яка імітує коробки продуктів Apple. У медіа-кит «Free Fortnite» увійшла куртка з написом «Free Fortnite» і планшет Galaxy Tab S7, який є одним з конкурентів iPad. Крім того, в коробці є лист, в якому йдеться про те, що, хоча користувачі більше не можуть знайти Fortnite в App Store або Google Play, гра залишається доступною в Samsung Galaxy Store.

«Гра Fortnite була названа грою 2020 року в магазині Samsung Galaxy Store. Щоб відсвяткувати цю подію, ми об’єдналися з Samsung і відправили вам спеціальний набір #freefortnite. Незважаючи на те, що зараз Fortnite недоступна в App Store і Google Play, ви все одно можете отримати до неї доступ через магазин Galaxy», — пише студія.

Нагадаємо, гра була видалена з App Store в серпні цього року після того, як Epic Games вбудувала в гру технологію прямих платежів, що мало допомогти обійти 30-відсоткову комісію Apple. У такий спосіб розробники порушили правила магазину. Обидві компанії зараз борються в суді, і очікується, що перший судовий розгляд відбудеться в липні 2021 року.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть