Ентузіасти розібрали Google Pixel 8 та оцінили його ремонтопридатність: результат не вражає

З моменту офіційної презентації минуло менш як доба, а ентузіасти вже розібрали та ретельно вивчили внутрішній світ новітнього Google Pixel 8. На YouTube-каналі PBKreviews з’явилося відео, в якому було показано, що ховається за 6,2-дюймовим OLED-дисплеєм пристрою.

Від’єднавши екран від корпусу смартфона, автори побачили на зворотній стороні дисплея сканер відбитків пальців. Акумулятор на 4485 мАг був надійно закріплений клеєм. Для видалення батареї довелося використовувати ізопропіловий спирт і докласти певні зусилля.

У відео також було продемонстровано фронтальну камеру з роздільною здатністю 10,5 мегапікселів, основну камеру на 50 мегапікселів з оптичним стабілізатором та надширококутну камеру на 12 мегапікселів. Також вбув помічений замінник антени для роботи в мережах 5G міліметрового діапазону, за який один з американських операторів бере додаткові $100. Материнська плата смартфона містила датчики наближення та освітленості, а також модуль оперативної пам’яті. Порт USB Type-C був припаяний до плати, що ускладнює його заміну. Загалом, автори оцінили ремонтопридатність Google Pixel 8 на 7 балів з 10 можливих.

Продуктивність Google Pixel 8 зросла у порівнянні з попередньою моделлю. Його ціна стартує з 699 доларів.


Не пропустіть