Електромобіль SU7 від Xiaomi з’явиться в продажі вже цього місяця

Як повідомляється, Xiaomi готується до офіційного запуску свого довгоочікуваного електромобіля SU7 в кінці цього місяця, згідно з повідомленням від 6 березня на сайті arenaev.com з посиланням на джерела в галузі. Ця потенційна дата запуску збігається з раніше оголошеними термінами поставки автомобіля в другому кварталі, що підтвердив президент Xiaomi Лу Вейбін.

У звіті також йдеться про те, що Xiaomi розпочала будівництво спеціальних магазинів 2S по всьому Китаю, спеціально призначених для продажу та обслуговування своїх електромобілів. Ці магазини, кількість яких на початковому етапі становитиме близько 60-70, будуть створені у великих містах першого та другого рівнів. Цей розвиток подій розглядається як сильний показник того, що незабаром буде оголошено офіційну ціну на SU7.

Xiaomi SU7, поставки якого заплановані на 2 квартал 2024 року, дебютував на міжнародному рівні на виставці Mobile World Congress в Барселоні. Орієнтуючись на ринок смартфонів середнього та високого класу з передбачуваним ціновим діапазоном 250 000-370 000 юанів ($35 176 – $52 061), Xiaomi сподівається використати наявні 20 мільйонів користувачів преміум-смартфонів у Китаї для стимулювання початкових продажів, а до липня планує збільшити виробництво до 10 000 одиниць на місяць.

Варто зазначити, що минулого місяця один з керівників Zeekr неофіційно згадував про можливу дату запуску 28 березня, хоча Xiaomi ще не підтвердила цю інформацію офіційно. Зовсім недавно у витоку також були помічені нові кольори для SU7.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть