Експерти розповіли, як правильно вибирати зовнішній акумулятор для смартфона

Експерти розповіли, як правильно вибирати зовнішній акумулятор для смартфона. Фахівці відзначають, що віднедавна портативні джерела енергії стали важливим доповненням до будь-якого девайсу.

Як виявилося, «пауербанки» мало чим відрізняються один від одного в плані функціональності, проте деякі моменти, на які варто звернути увагу при виборі зовнішньої батареї, все ж є. В першу чергу експерти рекомендують вивчити ємність. Даний показник є ключовим параметром для будь-якого акумулятора. Як відомо, вимірюється він в міліампер-годинах. Вибирати батарею слід виходячи з можливостей в телефоні. Краще якщо портативне джерело буде в 3-4 рази потужніше, оскільки подібні пристрої не можуть передати 100% енергії смартфону, а той не може дану кількість прийняти. Зазвичай «пауербанк» передає телефону на 35% менше енергії. Якщо пристрій купується з метою використовувати його також для інших гаджетів типу планшета або ноутбука варто вибирати акумулятор з максимальними показниками ємності.

Крім цього необхідно звернути увагу на роз’єм. Слід переконатися, що він дозволить підключити смартфон. Не варто ігнорувати вихідну силу струму портативного джерела енергії. В ідеалі вона повинна перевершувати показники, підтримувані телефоном. Важливим параметром також є вхідні сила струму. Вона не впливає на швидкість зарядки девайса, однак саме вона визначає час, який гаджет проведе біля розетки. Ще один фактор, що вимагає уваги користувачів – матеріал корпусу. З металу «пауербанки» міцніші. Важливі також додаткові параметри, такі як присутність декількох роз’ємів, наявність швидкої і бездротової зарядки, а також індикаторів рівня заряду, підсвічування. Не варто ігнорувати якість збірки, форми і габарити.


Не пропустіть