Експерти порівняли Exynos 2400 зі Snapdragon 8 Gen 3 в реальних іграх: результат виявився неочікуваним

Попри те, що Exynos 2400 відстає від Snapdragon 8 Gen 3 в синтетичних тестах, хай і зовсім небагато, в реальних ігрових сценаріях ці два чіпи йдуть нога в ногу. NL Tech протестував Samsung Galaxy S24 Ultra на базі Snapdragon 8 Gen 3 і Galaxy S24+ на базі Exynos 2400 з купою популярних ігор для Android, щоб з’ясувати, чи є якась різниця.

Результати виявилися, м’яко кажучи, несподіваними. Обидва телефони показали однакові результати в Genshin Impact, PUBG Mobile, Mobile Legends і Fortnite. У Genshin обидва чіпи підтримували близько 60 кадрів в секунду, в PUB Mobile на згладжених налаштуваннях графіки – 90 кадрів в секунду, а в Fortnite стабільна частота кадрів становила близько 90 кадрів в секунду, іноді падаючи до 70 кадрів в секунду під час бою.

NL Tech помітили значну різницю лише у двох іграх – Call of Duty: Mobile та War Thunder. У першій Snapdragon 8 Gen 3 підтримував 120 кадрів в секунду протягом всієї гри, в той час як Exynos 2400 з якихось причин був обмежений на 60 кадрах в секунду. З іншого боку, Exynos 2400 перевершив рішення Qualcomm у War Thunder, підтримуючи близько 100 кадрів в секунду, в той час як Snapdragon знизився до 40 кадрів в секунду. Важливо відзначити, що War Thunder – це гра з підтримкою трасування променів, тому ці результати свідчать про те, що графічний процесор Xclipse 940 від Exynos краще обробляє графіку з трасуванням променів.

Тут важливо мати на увазі кілька речей. По-перше, тести проводилися на передсерійних пристроях, а по-друге, це два різних телефони. Однак, Galaxy S24 Ultra нібито має кращу систему охолодження з більшим радіатором. З іншого боку, тут можуть бути й інші фактори. Було б цікаво подивитися на Galaxy S24+ з Exynos проти його побратима на Snapdragon.

Джерело GSMArena

Не пропустіть