Експерти назвали найбільш поширений і небезпечний пароль

Користувачі застосовують різні паролі, серед них є комбінації, що викликають занепокоєння. Фахівці компанії Avira, що спеціалізується на кібербезпеці, назвали саме небажане поєднання цифр і букв.

Експерти відзначають, що мова не йде про паролі, що складаються з набору цифр типу «123456» або букв («qwerty» або «admin»). Є велика кількість людей, що користуються простими комбінаціями. У цьому випадку ризик злому залишається дуже високим. Вкрай небезпечним способом вважають відсутність цифр і букв. Його користувачі не заповнюють необхідні поля для логіна і пароля, вони просто ставлять прогалини. Системи авторизації не завжди допускають створення облікового запису на основі таких параметрів. Поряд з цим, багато хто з них ще не вимагають при вході на інтернет-ресурси числові або інші комбінації. Для забезпечення повної безпеки свого облікового запису і збереження особистої інформації необхідно використовувати складні варіанти.

При цьому не можна допускати, щоб один і той же набір даних застосовувався для e-mail і для роботи в соцмережах. Порядку 10% користувачів придумують правильні поєднання для облікових записів, тоді як понад 55% використовують однакові паролі для різних акаунтів, що є небезпечним.

Джерело actualnews.org

Не пропустіть